Funkce aplikace OnOp Chat

OnOp Chat je webový chat s možností jednosměrného video hovoru a plochou pro sdílení obrazovky či dokumentů. Můžete komunikovat s několika zákazníky najednou. Rádi byste oslovili zákazníky sami? S funkcí recepce už Vám neunikne ani jeden zákazník na webu.

Máte již konkurenční chat a chcete klientům nabídnout ještě další komunikační kanál? Náš OnOp Contact s unikátní virtuální místností, oboustranným video hovorem pro lepší identifikaci zákazníka, integrovaným Call Backem a dalšími funkcemi navíc, je pro vás jako stvořený.

Váháte stále, který produkt je pro Vás nejlepší? Vyzkoušejte si oba dva dohromady v plné verzi na 14 dní zdarma! Komplexní nástroj pro online komunikaci se zákazníky na webu je náš OnOp Target.

Fronta     volajících

Fronta volajících ukazuje zákazníky čekající na spojení s operátorem, jím zvolený druh vstupu do aplikace a web, ze kterého přichází. Frontu volajících lze spravovat.

Oslovování zákazníků

Funkci recepce (proaktivní oslovování zákazníků) může mít každý operátor. Zákazník se nachází na webu (operátor ví přesně kde) a pošle mu personalizovanou zprávu a aktivuje tím chatové okno pro zákazníka.

Textová komunikace

OnOp Chat umožňuje textovou komunikaci a zasílání souborů či odkazů. Operátor má k dispozici i přednastavené zprávy. Operátor také vidí rozepsanou zprávu, kterou píše zákazník. Zákazník má možnost si chatovou konverzaci odeslat na e-mail.

Informace o zákaznících

Jakmile vstoupí zákazník na vaše stránky, již o něm víte několik cenných informací. Zjistíte, zda je to váš stávající zákazník, jestli už něco koupil, jaká s ním proběhla sezení či je na vašich stránkách poprvé. 

Poznámky k zákazníkům

Každý operátor má možnost v aplikaci napsat poznámku k zákazníkovi (danému sezení). Poznámka se ukládá a je přístupná každému operátorovi, lze ji přepsat či připsat další poznámku.

Sdílení souborů na plochu

Na plochu může operátor nasdílet až 4 různé soubory najednou a upravit jejich rozvržení a velikost. Operátor může sdílet běžně dostupné formáty - obrázky (jpg, png, gif,..), soubory z MS Office (.xls, .doc, .pdf, .ppt,..) a další.

Knihovna souborů

Administrátor může nahrát soubory, které budou mít k dispozici všichni operátoři ve své knihovně. Zároveň má každý operátor i svou vlastní knihovnu se svými soubory- předem nahranými, či sdílenými během online relací.

Panel úprav souboru

Operátor má k dispozici panel kreslení (tužka, zvýrazňovač), zoom in/out souboru, stránkování a jiné. Zákazník může do souboru pouze zakreslovat. Oba účastníci chatu mají různé barvy.

Snapshot klientovy stránky

Operátor si může vyfotit webovou stránku, na které se klient nachází a zakreslovat do ní. Klient tak v reálném čase vidí, kam kliknout či co vepsat do online formuláře. Tuto funkci lze dokoupit.  

Sdílení plochy

Operátor může zákazníkovi sdílet plochu své celé obrazovky či jednotlivých oken (webovou stránku, různé aplikace, MS Office a jiné).  

Foto kód

Využíváte čtečku QR kódů ve vašem mobilním zařízení? Spolu s aplikací OnOp Chat je možné vyfotit QR kód přímo na obrazovce PC a poté zaslat fotku přímo operátorovi ke sdílení či stažení.  

Audio a video

V aplikaci OnOp Chat lze zákazníkovi nabídnout jednosměrný video hovor - zákazník vidí a slyší operátora, operátor zákazníka pouze slyší. Vše se odehrává u zákazníka přímo v chatovém okně.

Sdílení YouTube videí

V rámci sdílených souborů je možné si zakoupit i možnost archivovat a hlavně sdílet videa z YouTube kanálu na plochu.

Přepojování operátorů

V rámci aplikace OnOp Chat lze zákazníka přepojit na zkušenějšího kolegu či produktového specialistu, který se bude zákazníkovi nadále věnovat. 

Blacklist zákazníků

Každý operátor může nepříjemného zákazníka přidat na blacklist. Zákazník se poté již do chatu nepřipojí. 

Skupiny operátorů

Operátory si lze roztřídit do různých skupin podle toho, jaké skupině zákazníků se mají věnovat (noví, či stávající), jazyku, který ovládají, či případně podle pole působnosti (prodej, technická podpora, apod.). Díky tomu pak lze klienty připojit ke kompetentním operátorům.

Operátor na mobilním zařízení

Vyřizujete vše radši z telefonu? Naše aplikace jsou kompatibilní i s mobilními zařízeními. Stačí Vám pouze internet v mobilu a Google Chrome. Operátor může přijímat chatové konverzace.

Technologie Flash

Naše aplikace je postavena na technologii WebRTC. Rozšiřte možnosti zákazníků se s Vámi spojit video hovorem i z flashového prohlížeče (IE, Edge,..).

Grafické přizpůsobení

Aplikaci lze přizpůsobit firemním barvám, dále si můžete vybrat druh tlačítka chatu, zvolit si texty a vložit logo firmy či fotografie operátorů. 

Kontaktujte nás
+420 222 265 206
Chat
Video
Callback/CallShow
Call-In
image/svg+xml
Lorem Ipsum? Dolor sit amet etc etc