Moduly

Nabízíme vám desítky různých modulů (funkcí), z nichž si můžete složit aplikaci přímo vám na míru. Jsme specialisté na WebRTC technologii a jsme schopni vám vytvořit aplikaci na míru.

Pokud máte zájem jen o vybrané funkce, neváhejte nás kontaktovat - společně vymyslíme kombinaci modulů přesně pro vaše potřeby. Nabízíme vhodná řešení pro eshopy pro komunikaci s návštěvníky webu, či řešení pro interní komunikaci ve firmě. Poskládejte si z různých modulů vlastní aplikaci, anebo si vyberte z již hotových řešení.

4 vstupy do aplikace

Nabízíme čtyři různé vstupy do aplikace a klient si může nakombinovat ty vstupy, které jsou vhodné právě pro jeho způsob komunikace se zákazníky. Více o vstupech Web Chat, Video Call, Call Show a Instant Call Back se dozvíte přímo v popisu aplikace OnOp Target.

Nahrávání sezení

Každá online relace může být nahrána a uložena v administračním rozhraní. Tato funkce umožňuje efektivně zhodnotit a následně zkvalitnit služby poskytované operátory a zároveň také zaznamenává průběh sezení a komunikaci mezi operátorem a klientem.

Volání z webu (Click to Call)

Unikátní možnost zákaznické podpory, či recepce - tlačítko pro volání z webu si umístíte kamkoliv na vaše stránky, aniž byste museli zveřejnit své telefonní číslo. Návštěvník pak kliknutím na tlačítko zavolá na vámi určenou telefonní linku a zatímco vy telefonujete, návštěvník volá přes web.

Statistiky a vyhodnocení

Přehledné statistiky hovorů pro vyhodnocení efektivity - časová osa dostupnosti operátorů a skupin operátorů, typ ukončení hovorů, hodnocení operátora uživateli, čárový graf dostupných (online) operátorů proti operátorům v hovoru, průměrná doba hovoru, čekání ve frontě, průměr hodnocení, atd.

Přepojování operátorů

V rámci aplikace Online Operátor lze zákazníka ve virtuální místnosti přepojit na zkušenějšího kolegu či produktového specialistu (vytváření různých skupin operátorů), který se bude zákazníkovi nadále věnovat. Díky tomu je umožněna specializace operátorů na určitá témata, či odvětví. Může fungovat i jako recepce.

Knihovna souborů

Administrátor může nahrát soubory, které budou mít k dispozici všichni operátoři ve své knihovně. Zároveň má každý operátor i svou vlastní knihovnu se svými soubory- předem nahranými, či sdílenými během online relací.

Grafické přizpůsobení

Aplikaci lze přizpůsobit firemním barvám a také jednotlivá tlačítka mohou být upravena dle požadavků klienta. Aplikaci vám upravíme tak, aby její design odpovídal vaší firemní grafice.

Snapshot klientovy stránky

Operátor si může vyfotit webovou stránku, na které se klient nachází a zakreslovat do ní. Klient tak v reálném čase vidí, kam kliknout či co vepsat do online formuláře.

Co-browsing 

Co-browsing je funkce, která umožňuje operátorovi a klientovi prohlížet web společně a v reálném čase. Obě strany vidí kurzor i té druhé, mohou si navzájem ukazovat produkty či vyplňovat společně formulář a během toho spolu komunikovat audio/vizuálně.

Audio a video

Videohovor je hovor prostřednictvím webu za užití webkamery a mikrofonu. Můžete si zvolit, zda-li chcete na straně operátora a klienta ve výchozím nastavení vypnout, či zapnout audio nebo video. Během relace si video i audio regulují sami účastníci.

Sdílení plochy

Je možné sdílet plochu a to jak ze strany operátora, tak ze strany klienta. Sdílení plochy se hodí například v situacích, kdy chce operátor vidět, kde přesně se klient na webu nachází a co zrovna prohlíží. 

Zpětné vazby

Každý operátor i zákazník mají možnost na konci hovoru (chatu) ohodnotit dané sezení. Tyto zpětné vazby se archivují v administračním rozhraní.

Sdílení souborů

Obě strany mohou sdílet obrázky (jpg, png,..), soubory z MS Office (.xls, .docx, .pdf, .ppt,..), YouTube videa a další. Na plochu můžete sdílet až 4 různé soubory najednou a upravit jejich rozvržení a velikost. Soubory jde pak zaslat do chatu ke stažení.

Spolupráce

Operátor i klient mohou kolaborovat nad sdílenými dokumenty - zakreslovat do nich různými barvami, navzájem sdílet různé soubory, anebo plochu). Na přání dokážeme navrhnout a implementovat i další kolaborační funkce.

Textová komunikace

Náš textový chat umožňuje textovou komunikaci a zasílání souborů, videí, či odkazů. Chat nabízí také přednastavené odpovědi pro ušetření operátorova času. Chat i jeho tlačítka mohou být upravena do firemních barev.

Administrační rozhraní

Přehledné administrační rozhraní umožňuje správu operátorů, monitoring jejich činnosti, statistiky, nastavení automatických odpovědí, či nahrávání souborů pro všechny operátory. Rovněž si lze přehrávat a spravovat záznamy online relací.

Integrace do call centra

Dokážeme naše aplikace, či funkce integrovat do vašich stávajících infrastruktur, například do call centra. Díky tomu získáte komunikační kanál s možností např. videohovoru, či sdílení dokumentů.

Skupiny operátorů

Operátory si lze roztřídit do různých skupin podle toho, jaké skupině zákazníků se mají věnovat (noví, či stávající), jazyku, který ovládají, či případně podle pole působnosti (prodej, technická podpora, apod.). Díky tomu pak lze klienty připojit ke kompetentním operátorům.

Mobilní aplikace

Vyřizujete vše radši z telefonu? Naše aplikace jsou kompatibilní i s mobilními zařízeními. Stačí Vám pouze internet v mobilu a můžete se spojit chatem či audio/video hovorem s operátorem.

Foto kód

Využíváte čtečku QR kódu ve Vašem mobilním telefonu? Spolu s aplikací OnOp Target je možné vyfotit QR kód přímo na obrazovce PC a poté zaslat vytvořenou fotku přímo operátorovi ke sdílení či stažení. 

Fronta klientů

Fronta volajících ukazuje klienty čekající na spojení s operátorem, jím zvolený druh vstupu do aplikace a web, ze kterého přichází. Frontu volajících lze spravovat..

Kontaktujte nás
+420 222 265 206
Chat
Video
Callback/CallShow
Call-In
image/svg+xml
Lorem Ipsum? Dolor sit amet etc etc