Funkce aplikace OnOp Contact

OnOp Contact je virtuální místnost, která vám umožní komunikovat se zákazníky na webu prostřednictvím video hovoru 1:1 a nabízí další možnosti spolupráce v reálné čase - sdílení dokumentů či plochy obrazovky, identifikace zákazníka, možnost využití kanálů jako Call Back a Call Show. .

Rádi byste nejdříve nabídli zákazníkům online komunikační kanál tzv. webový chat?. I ten umíme. Náš OnOp Chat je multifunkční webovou aplikací s možností textové komunikace s více zákazníky najednou, jednosměrného video hovoru, personalizovaného oslovování zákazníků přímo na webu a jiných. Pro více informací klikněte v horním menu na OnOp Chat.

Váháte stále, který produkt je pro Vás nejlepší? Vyzkoušejte si oba dva dohromady v plné verzi na 14 dní zdarma! Komplexní nástroj pro online komunikaci se zákazníky na webu je náš OnOp Target. Podívejte se také na naše video.

3 vstupy do aplikace

V rámci OnOp Contactu má zákazník možnost spojit se s operátorem hned třemi způsoby. Může využít přímo Video hovor, Call Back a Call Show.

Fronta        volajících

Fronta volajících ukazuje zákazníky čekající na spojení s operátorem,jím zvolený druh vstupu do aplikace a web, ze kterého přichází. Frontu volajících lze spravovat.

Zpětné zavolání zákazníkovi

Zákazník vloží své telefonní číslo na webu, operátor mu volá a zároveň se spojují ve virtuální místnosti, kde mohou využít plno funkcí jako interaktivní sdílenou plochu, chat a jiné.

Textová komunikace

OnOp Contact umožňuje textovou komunikaci a zasílání souborů do či odkazů do chatu. Operátor má k dispozicic i přednastavené zprávy. Operátor vidí také rozepsanou zprávu, kterou píše zákazník do chatu. Zákazník má možnosti si chatovou konverzaci odeslat na e-mail.

Informace o zákaznících

V online relaci se zákazníkem se může operátor podívat do jeho složky, kde může vidět informace typu - email, telefonní číslo, poznámky, historie sezení a procházení a jiné.

Poznámky k zákazníkům

Každý operátor má možnost v aplikaci napsat poznámku k zákazníkovi (danému sezení). Poznámka se ukládá a je přístupná každému operátorovi, lze ji přepsat či připsat další poznámku.

Sdílení souborů na plochu

Na plochu může operátor nasdílet až 4 různé soubory najednou a upravit jejich rozvržení a velikost. Operátor může sdílet běžně dostupné formáty - obrázky (jpg, png, gif,...), soubory z MS Office (.xls, .doc., .pdf, .ppt,..) a další.

Knihovna souborů

Administrátor může nahrát soubory, které bodou mít k dispozici všichni operátoři ve své knihovně. Zároveň má každý opeátor i sovu vlastní knihovnu se svými soubory - předem nahranými či sdílenými během online relací.

Panel úprav souborů

Operátor má k dispozici panel kreslení (tužka, zvýrazňovač), zoom in/out sdíleného souboru, stránkování a jiné. Zákazník může do souboru pouze zakreslovat. Oba účastníci video relace mají různé barvy.

Sdílení plochy

Operátor může zákazníkovi sdílet plochu své obrazovky či jednotlivých oken (webovou stránku, různé aplikace, MS Office a jiné).

Foto kód

Využíváte čtečku QR kódů ve vašem mobilním zařízení? Spolu s aplikací OnOp Contact je možné vyfotit QR kód přímo na obrazovce PC a poté zaslat fotku přímo operátorovi ke sdílení či stažení. Vyfotit tak můžete

Audio a video

Ve virtuální mísnosti OnOp Contact lze komunikovat se zákazníky prostřednictvím obousměrného video hovoru. Pro lepší identifikaci klienta lze video zvětšit.

Přepojování operátorů

V rámci aplikace OnOp Contact lze zákazníka přepojit na zkušenějšího kolegu či produktového specialistu, který se bude zákazníkovi nadále věnovat.

Sdílení YouTube videí

V rámci sdílených souborů je možné si zakoupit i možnost archivovat a hlavně sdílet videa z YouTube kanálu na plochu.

Blacklist zákazníků

Každý operátor může nepříjemného zákazníka přidat na blacklist. Zákazník se poté do video hovoru nepřihlásí.

Administrační rozhraní

Přehledné administrační rozhraní umožňuje srpávu operátorů, monitoring jejich činnosti, statiitky, nastavení automatických odpovědí či nahrávání souborů pro všechny operátory. Rovněž si lze přehlávat a spravovat záznamy online relací.

Skupiny operátorů

Operátory si lze roztřídit do různých skupin podle toho, jaké skupině zákazníků se mají věnovat (noví či stávající), jazkyu, kter ovládáají, či případně podle pole působnosti (prodej, technická podpora, ...).

Operátor na mobilním zařízení

Vyřizujete vše radši z telefonu? Naše aplikace jsou komapatibilní i s mobilními zařízeními. Stačí vám pouze internet v mobilu a Google Chrome. Operátor může přijímat chatové konverzace.

Technologie Flash

Naše aplikace jsou postaveny na technologii WebRTC. Rozšiřte možnosti zákazníků se s vámi spojit video hovorem i z flashového prohlížeče (IE, Edge,...).

Grafické přizpůsobení

Aplikaci lze přizpůsobit firemním barvám, můžete si barevně odlišit tlačítka video hovoru či Call Back/Call Show, zvolit si texty a jiné.

Kontaktujte nás
+420 222 265 206
Chat
Video
Callback/CallShow
Call-In
image/svg+xml
Lorem Ipsum? Dolor sit amet etc etc